Четвер, 18.04.2024
Програми,ігри,фільми,музика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Admin  
Форум » Форум » Все для Вконтакті,а також корисні поради » Оригінальні статуси Вконтакті: "Любов" (...статус вконтакте любовь)
Оригінальні статуси Вконтакті: "Любов"
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:53 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
Я люблю тебе не за те, хто ти, а за те, хто я поруч з тобою...

я провожу тебе з посмішкою,але коли ти йдеш,я ледве стримую сльози...

У тебе є щось ласкаве, ніжне, те чого немає і ніколи не буде в інших, У ТЕБЕ Є Я!!!

любить той, хто перетворив твоє чорно-біле життя в веселку...

Любов - це чаша отрути, покрита зверху шоколадом.

Коли тобі вскружили голову, важко відмітити момент, коли тобі скрутили шию...

Дарую тобі своє серце... Бери... Можеш не повертати. Воно мені без тебе не потрібно

 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:53 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
Гірший спосіб нудьгувати по людині - це бути з нею і розуміти, що вона ніколи не буде твоєю.

Непоказне личко і погана фігура багатьом жінкам допомогли потрапити в рай.

Хутро для дамських шуб у величезній більшості випадків знімається із самців.

Теперь я решила, я буду куклой. Немного загадочной, чуточку глупой. Забуду что значит любовь и разлука. Буду как Барби - КРАСИВАЯ С**А...

любов як всратися в штани - всі це бачать але тільки ти відчуваєш це приємне тепло...

Любов, як маленька пташка. Занадто сильно стиснеш - помре, почнеш відпускати - полетить. Кого любиш - відпусти, якщо повернеться - значить, це твоє, якщо ні - значить ніколи не було твоїм.

 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:53 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
Розлука послаблює легке захоплення, але підсилює велику пристрасть, подібно до того як вітер гасить свічку, але роздуває пожежу.

Дай мені свого чорнила. Я намалюю, хоч не вмію малювати.Намалюю той біль, що його завдав мені.Намалюю розчарування,яке виникло зовсім раптово.Намалюю крики серця..

Світанок сон мій забирає. На зорях буде ворожити. Скажіть, а в вас таке буває, Коли ти так не хочеш жити?

Якщо плакати, то...від щастя...Якщо час дня, то... ніч...Якщо жити, то... яскраво...Якщо відчуття, то...щирість...Якщо погляд, то...улюблених очей...Якщо гуляти, то...за руку...Якщо сподіватися, то ЛИШЕ НА СЕБЕ..

...як люди поводяться з цим словом, зовсім не думаючи, як з порожньою судиною, наповнюючи його чим завгодно і потім називаючи любов'ю. Чим лише не наповнювали цю судину! Страхом самотності, передчуттям іншого «я», надмірним відчуттям власної гідності. Хитке віддзеркалення дійсності в дзеркалі фантазії! Але кому удалося осягнути саму суть?

 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:53 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
Любофь-не друг твой
И не враг
А толька путь---береги его!!!!
 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:54 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
Любов - це гра, для якої в мене чи то оперативки не вистачає, чи, може відяха заслабенька...=)
 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:54 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
Я перестану кохати тебе тоді ,коли сліпий художник намалює падіння пелюстеа тороянди на хрустальній підлозі замка ,якого не існує.....................
 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:54 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
- Ты куришь ? И как давно ?
- Курю . . . С того момента как мне стало не к чему касаться губами ...

Хочу вернуть назад то недавнее прошлое,где нет обьязаностей,и все пошлое.Не хочу серёзности и обещаний, неправдивые обиды на прощания...

Love is?
да, жвачка такая была. я вкладыши собирала.
там мальчик с девочкой были нарисованы и обязательно что-то написано.
Знаешь, в 6 лет со счастьем было проще.

 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:54 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
Навіщо кохати? Навіщо страждати? Навіщо чекати? І вночі не спати? Навіщо брехати? Навіщо кидати? Навіщо слова не потрібні казати??....
Краще забути, забутись, забити! І не просити,і не дзвонити.. Спитаєш чому? Бо Легше Так Жити!!!

..Порыв. Надрыв. Истерика. Обыденность. Обида. Пох**зм ...И дальше поиск...Кому что...Признания, денег, власти... А между всем игра в ЛЮБОВЬ и острая нехватка..счастья....

Любовь бежит от тех, Кто гонится за нею, А тем, кто прочь бежит, Кидается на шею.

 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:54 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
Я написала твоё имя на сигарете, зажгла её, чтобы выкурить и забыть тебя, но... поняла, что дышу тобой...

Любовь как вещь ADIDAS - у каждого есть, но не у каждого настоящая...

 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:54 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
-— В любовь веришь?
— Конечно!
— Наивная…...(с)

- 9:00 - Всё, не пью кофе, не ем сладкого и не матерюсь!
17:00 - {censored}!!! Конфета в кофе упала!

Говорят парни любят красивых и недоступных....Пойду накрашусь и запрусь в сейф.

-Если ты мне не позвонишь , я позвоню сама, только уже не тебе...(с)

Ты найдёшь хуже меня.Ты найдёшь лучше меня.Но такую как я,не найдёшь никогда

Чиста как кокаин... в моей крови самбука… я дикая тигрица ... ну да......я сука;)

 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:54 | Сообщение # 11
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
Іноді життя потребує змін, як пори року. У нас була прекрасна весна, але літо закінчилось та ми пропустили нашу осінь, а тепер раптово настав холод, що все почало замерзати, та наше кохання загинуло і сніг раптово все накрив, та якщо ти засинаєш на снігу, ти не відчуваєш як приходить смерть... Подумай про це...
 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:54 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
Прощай любимый, я стала пингвином и улетела на север... Что?? Пингвины не летают? Да и козлы вроде тоже не разговаривают...!!!
 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:55 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
Любов вийшла з моди! Її убили поети. Вони так багато говорили про неї, що всі перестали вірити.

Така мила... Недоступна... Посміхається, а в душі сумна...Щаслива, і закохана...По життю самотня... Ні, не кинута...Просто невизначена...

Я не дивна..Просто мене ніхто не гладить по щоках і ніхто не знає, яку пісню я люблю слухати, коли стемніє...І ніхто не запитає, що мені вчора снилося...

якщо буду синім небом, то злітай, якщо стану словом-не забувай, якщо буду болем -ти не страждай, якщо буду серцем-не розбивай, якщо стану пилом - значить прощай.

У таку погоду хочеться,щоб тебе хтось обійняв,поцілував теплими губами в мокру щоку,напоїв чаєм і коньяком, відправив одяг на батарею,а тебе під ковдру,міцно притиснувши до себе і поклавши твою голову до себе на плече ...

Я хочу, чтобы меня любили, но не держали.
Я хочу, чтобы меня ценили без рассуждений.
Я хочу, чтобы ко мне присоединились, но не вторгались.
Я хочу, чтобы просили, а не требовали.
Я хочу помогать, но не упрекать в неумении.

І як так виходить, що я, така нещасна, така принижена і розбита, можу функціонувати, розмовляти, посміхатися і думати?

(с)ღВреднеДівчиськоღ

 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:55 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
Может быть, любовь-это просто легенда, в которую необходимо верить, чтобы в жизни человеческой появился хоть какой-то смысл. (с)Пауло Коэльо
 
In_the_dark(Admin)Дата: П`ятниця, 25.12.2009, 23:55 | Сообщение # 15
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 155
Награды: 2
Репутация: 101
Статус: Offline
она устаёт сидеть на уроках и скучает по нему. Он веселится в институте,но тоже скучает. У неё много ухажёров,но ей всё равно. А у него много подруг,но они вместе. Он ревнует. Она ревнует. Они терпят,потому что любят...

Кожна пристрасть підштовхує до помилок,та до найбезглуздіших підштовхує кохання.

Любов це два дурні з підвищеною температурою.

"Я сумую". До біса банальна фраза. Голий факт. Характеристика зрізу в часі. Але я справді сумую... Дуже!♥...

з одної сторони мені хочеться щастя.. з кусочками горя... і ще хочеться безмежності з закритим простором...хочеться також бути вільним... але у клітці....

 
Форум » Форум » Все для Вконтакті,а також корисні поради » Оригінальні статуси Вконтакті: "Любов" (...статус вконтакте любовь)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

By Sergio Kyluk © 2024
Хостинг від uCoz